Bale Okulu

Nerede

Mezitli Belediyesi, minik çocukların fiziksel ve sosyal gelişimlerini sağlamak adına bale kursu açtı. 7-14 yaş arası çocukların eğitimlerini sürdürdüğü bale kursu, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Pazar günleri eğitimlerini sürdürüyor. Bale eğitmeni Ahmet Demirci eşliğinde çocuklar bale sanatı ile tanışmanın heyecanını yaşarken, veliler de minik çocuklarını seyretmenin keyfini çıkarıyor. 

Minik öğrencilerimiz de bale kursunda olduğu gibi tüm kurslarımızda eğitimlerini emin ellerde gerçekleştiriyor. Bizlere güvenerek çocuklarını emanet eden tüm ailelerimize de teşekkür ediyoruz.

 

YENİ BALE BİNASI 

Kurslarımıza ilginin yoğun olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Bu yüzden ikinci bale kursunu da yeni yerimizde hizmete açıyoruz. Menderes Mahallesi'nde bulunan belediyemize bağlı binayı sanat ve spor adına yeniliyoruz. Yeni yerimiz oldukça modern bir yer olacak ve yüzlerce öğrencimizi çeşitli dallardaki kurslarımıza katılmalarını sağlayacağız. Böylelikle ilçemizdeki çocukları daha çok spora ve sanata yönlendirmiş olacağız.

 

 

Galeri