Nikah Randevusu

Evlendirme Memurluğumuzdan nikah randevusu almak için aşağıdaki müsait gün ve saat tablosundan seçim yapmanız ve gerekli bilgiler formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz sonrası yapılan tüm işlemler hakkında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Nikah için gerekli belgelerinizi tamamlamadan bu uygulamayı kullanmamanızı öneririz. Zira randevu talebinizi yaptıktan sonra, gerekli belgeleri en geç 24 saat içerisinde Evlendirme Memurluğumuza şahsen teslim etmeniz gerekmeke, aksi halde randevu talebiniz iptal edilmektedir. Bu belgelerin neler olduğunu görmek ve evlenme işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak için burayı tıklayın.

 

Haftalar

10 Mayıs 2021

Pazartesi

11 Mayıs 2021

Salı

12 Mayıs 2021

Çarşamba

13 Mayıs 2021

Perşembe

14 Mayıs 2021

Cuma

15 Mayıs 2021

Cumartesi

16 Mayıs 2021

Pazar

Kadın Bilgileri

Erkek Bilgileri

Bu alanı pasif görüyorsanız, seçmiş olduğunuz saatte Nikah Salonumuz müsait değildir. Seçtiğiniz saatte nikah salonumuz müsait değilse, nikahınız evlendirme memurunun odasında kılınacaktır.
Nikah töreninizin web sitemiz üzerinden canlı yayınlanmasını istiyorsanız, bu seçeneği işaretleyin. Canlı Nikah yayınları yanlızca nikah salonumuzda düzenlenen nikahlar için geçerlidir.