Mezitli'nin Filizleri Site ve Apartmanlarda Yeşerecek

Üniversite öğrencileri için geliştirdiğimiz Mezitli’nin Filizleri projesi ile,  site - apartman ve iş yerlerni  üniversite öğrencilerine burs vermeleri konusunda teşvik ediyoruz. 

 

Mezitli Belediye Meclisi kararıyla her yıl Mezitli’de 4 yıllık devlet üniversitesini kazanan her öğrenciye istisnasız, ekonomik durumuna da bakmaksızın ayda 100 lira karşılıksız öğrenci yardımı yapıyoruz.Ancak belediyelere burs verme yasağı getirilmesi sebebiyle bunu da sadece ilk yıl için yapabiliyoruz. 100 liranın oldukça az bir miktar olduğunu bildiğimiz ve devamını getirmek konusunda yasalarca sınırlandığımız için üniversite öğrencilerimiz için yeni bir projeye başlıyoruz. 

 

AYDA 1 LİRA VERİN, BİR ÖĞRENCİ OKUTUN!

 

Özellikle başta siteler olmak üzere apartmanlar hatta iş yerlerine, üniversite öğrencisi okutmaları için çağrı yapıyoruz. Her ay daire başına 50 kuruş veya 1 lira verin, bir öğrenci, iki öğrenci, üç öğrenci okutun.

 

Burs vereceğiniz öğrenci kendi sitenizden olabilir, başka yerden olabilir. Onu tamamen siz belirleyin. Biz sadece organizasyona destek oluyoruz. 

 

Burs veren binaların, sitelerin kapısına da başkalarına örnek olsun, onları teşvik edelim diye hazırladığımız bir plaketi asıyoruz. 

 

 

ÖĞRENCİ OKUTAN HER BİNANIN KAPISINA,

‘BU BİNANIN ÖĞRENCİSİ VAR’ YAZILI PLAKETLER ASIYORUZ.

 

Siz de siteniz–apartmanınız ya da işyeriniz adına projemize katkıda bulunmak isterseniz "Ben de Yardım Etmek İstiyorum" bağlantısına tıklayarak açılan form yardımıyla bize ulaşabilirsiniz